Parkour Bucuresti

Parkour este o arta ce deseori este subestimata dar cu toate acestea Parkour ramane o arta nepretuita pt noi

AcasaAcasa  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

..::|U.P.K|::..

In jos 
AutorMesaj
Digi
<->Parkour<->Most prof
ParkourMost prof

Numarul mesajelor : 72
Varsta : 23
Data de inscriere : 12/03/2008

MesajSubiect: ..::|U.P.K|::..   Mier Mar 12, 2008 9:48 pm

Nume: Like a Star @ heaven U.P.K Like a Star @ heaven

[img][/img]

Membri: Like a Star @ heaven Skiler Like a Star @ heaven Boghy Like a Star @ heaven , Like a Star @ heaven M33hay Like a Star @ heaven , Like a Star @ heaven Spike Like a Star @ heaven , Like a Star @ heaven Andr31 Like a Star @ heaven , Like a Star @ heaven Digi Like a Star @ heaven ,
Like a Star @ heaven Stoner Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Kido Like a Star @ heaven
Descriere : o echipa care mai are de invatat dar care promite destul de multe succese...

Moto : Parkourul trebuie facut cu orice , oriunde , oricand :D

Ultima editare efectuata de catre Digi in Vin Mar 28, 2008 11:51 pm, editata de 4 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://y-pk-x.forumz.ro
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: My Parkour Dream In ..::|NbK|::.. Team   Vin Mar 14, 2008 8:49 am

Mda... Ce pot zice... Este o echipa destul de buna:o ... Dar cred ca totusi ar fii indicat sa ne intalnim din cand in cand sa ne antrenam totusi... Ca De Asta Poate Unii Rad De Sportul Asta... Pt. Ca Nu-l Stapanim Destul De Bine... Smile ... Cand O sa Ajungem Sa Facem Intradevar O Arta A Sportului Asta Va Asigur Ca Nu Va Mai Rade Nimeni... study[spoiler]
Sus In jos
Skiler
Parkour-prof
Parkour-prof

Numarul mesajelor : 84
Data de inscriere : 13/03/2008

MesajSubiect: Re: ..::|U.P.K|::..   Vin Mar 14, 2008 9:33 pm

Kido a scris:
Mda... Ce pot zice... Este o echipa destul de buna:o ... Dar cred ca totusi ar fii indicat sa ne intalnim din cand in cand sa ne antrenam totusi... Ca De Asta Poate Unii Rad De Sportul Asta... Pt. Ca Nu-l Stapanim Destul De Bine... Smile ... Cand O sa Ajungem Sa Facem Intradevar O Arta A Sportului Asta Va Asigur Ca Nu Va Mai Rade Nimeni... study[spoiler]

Sunt de acord cu kido ,acum dintre totzi el se pricepe cel mai bn,noi ne completam unu pe altul momentan Wink dar cred ca el decide ce sa facem Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Oare?   Vin Mar 14, 2008 9:46 pm

Oare Chiar Sunt Asa De Bun??? Rolling Eyes Sa Nu Exageram Skiler tongue ... Nu Depinde Totul De Mine... Nu trebe Sa Decid YO ce Sa Facem... Ar Fi Cel Mai Bine Ca toti Sa Cadem De Comun Acord Pentru O Viitoare Intalnire Sau Chiar UN nou Stil Apartinand Intregii Echipe... tongue ...Mai Veorbim Despre Asta Face To Face... Wink
Sus In jos
Digi
<->Parkour<->Most prof
ParkourMost prof

MesajSubiect: Hmmm le's See   Vin Mar 14, 2008 9:50 pm

Kido a scris:
Oare Chiar Sunt Asa De Bun??? Rolling Eyes Sa Nu Exageram Skiler tongue ... Nu Depinde Totul De Mine... Nu trebe Sa Decid YO ce Sa Facem... Ar Fi Cel Mai Bine Ca toti Sa Cadem De Comun Acord Pentru O Viitoare Intalnire Sau Chiar UN nou Stil Apartinand Intregii Echipe... tongue ...Mai Veorbim Despre Asta Face To Face... Wink

Are dreptate si Skiller esti bun la parkour dar nivelul echipei trebuie sustinut de toti numai unu sigur trebuie sa faca totul toti trebuie sa depunem eforturi uriase k sa crestem nivelul echipei si sa creem un still al nostru
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: ..::|U.P.K|::..   Vin Mar 14, 2008 9:53 pm

Exactamente... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Skiler
Parkour-prof
Parkour-prof

MesajSubiect: Re: ..::|U.P.K|::..   Vin Mar 14, 2008 10:00 pm

lol!Le parkour i am proud of u Le parkour lol!
Sus In jos
Boghy
Parkour-prof
Parkour-prof

Numarul mesajelor : 16

MesajSubiect: Re: ..::|U.P.K|::..   Sam Mar 15, 2008 10:30 pm

KIDO ai dreptate dar nu cred ca uni rad de noi pentru ca nu stapanim bine acest sport! Eu cred ca rad deoarece nu au curajul si tupeul sa faca ce facem noi!
Sus In jos
Skiler
Parkour-prof
Parkour-prof

MesajSubiect: Re: ..::|U.P.K|::..   Lun Mar 17, 2008 10:21 am

Twisted Evil perfect de acord cu boghy Wink

Digi
<->Parkour<->Most prof
ParkourMost prof

MesajSubiect: Re: ..::|U.P.K|::..   Mar Mar 18, 2008 1:04 am

Sunt de acord cu voi aia sunt niste fraieri frate care nu au ce face vb lu Boghy aia nu au tupeul sa faca ce facem noi si totusi frate om fi noi begginer dar facem lucruri uimitoare la nivelul nostru
Sus In jos
Skiler
Parkour-prof
Parkour-prof

MesajSubiect: Re: ..::|U.P.K|::..   Mar Mar 18, 2008 9:18 am

Twisted Evil

Jumper^PK

Numarul mesajelor : 4
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 17/06/2009

MesajSubiect: Re: ..::|U.P.K|::..   Mier Iun 17, 2009 3:06 pm

Sal sunt Sorin si practik PK de 4 saptamani vreau sa intru si eu in U.P.K sa mai invat de la vi plz
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: ..::|U.P.K|::..   

Sus In jos

..::|U.P.K|::..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Parkour Bucuresti :: Parkour Team :: Add Team Option-
Mergi direct la: