Parkour Bucuresti

Parkour este o arta ce deseori este subestimata dar cu toate acestea Parkour ramane o arta nepretuita pt noi

AcasaAcasa  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Poi ma bag si eu..dar uite un loc bunicel :):D

In jos 
AutorMesaj
InLove

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/03/2008

MesajSubiect: Poi ma bag si eu..dar uite un loc bunicel :):D   Sam Mar 29, 2008 1:54 pm

Nu prea sunt cine stie ce pasionat de parkour..dar mi-ar folosi la unele momente mai "tensionate"..:D..dar un loc dragutz pt parkour e la TNB Smile..si ca sa zic..stiti si voi..doar matei la gasit Smile..succes in continuare..si o ziulica buna Smile afro bounce
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
TIKI

Numarul mesajelor : 4
Varsta : 24
Data de inscriere : 30/04/2008

MesajSubiect: Re: Poi ma bag si eu..dar uite un loc bunicel :):D   Mier Apr 30, 2008 8:25 pm

io fak parkour de vro 3 saptamani camasa ji io zik cas destul de bunicel la acest sport ji ma antrenez in parcul obor daca va duceti vrodata peacolo o s vedeti dejea mesele prgetite pt cong,desh,ches etc . daca vreti s va urcati pe ziduri exersati la parcarea subterana a primariei sect. 2 bft daca vreti s va apucati de parkour Smile
Sus In jos
SanTa

Data de inscriere : 02/05/2008

MesajSubiect: Re: Poi ma bag si eu..dar uite un loc bunicel :):D   Vin Mai 02, 2008 12:42 pm

Nu sunt chiar asa de bun in acest domeniu.Il practic de putin timp si nu ma pot mandri cu vreo schema frumoasa reusita.As dori si eu sa aflu locuri bune pentru antrenament parkour din bucuresti.Parcuri,orice.
Sus In jos
Sergent

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 23/06/2008

MesajSubiect: Re: Poi ma bag si eu..dar uite un loc bunicel :):D   Lun Iun 23, 2008 10:09 pm

Salut , fac de aprox 5 luni PK si ca locuri v'as recomanda TNB , Palatul Copiilor si Mitropolia
Sus In jos
Kido
<->Parkour<->Most prof
ParkourMost prof

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 29/03/2008

MesajSubiect: Re: Poi ma bag si eu..dar uite un loc bunicel :):D   Vin Aug 15, 2008 2:31 pm

[quote="Sergent"]Salut , fac de aprox 5 luni PK si ca locuri v'as recomanda TNB , Palatul Copiilor si Mitropolia

OMULE DA-MI ID TAU PLS SA VB CU TN...
Sus In jos
c@7@l!n

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 25/11/2008

THE BEST TRACEUR
THE BEST TRACEUR:

MesajSubiect: Re: Poi ma bag si eu..dar uite un loc bunicel :):D   Mar Noi 25, 2008 6:02 pm

sall eu nu fac parkour decat de o saptamana nush sa fac foarte bine decat leasi si underbard dar nu pestetot vas recomanda in iore : unirii si diham
Sus In jos
soridan

Data de inscriere : 10/03/2009

MesajSubiect: Re: Poi ma bag si eu..dar uite un loc bunicel :):D   Mar Mar 10, 2009 9:37 pm

vreau sa stiu care este cel mai vechi practicant din bucuresti si cel mai experimentat. vreau sa ii propun cva:D...astept un raspuns pe mail:bontea_sorin@yahoo.com
Sus In jos
Jumper^PK

Varsta : 23
Data de inscriere : 17/06/2009

MesajSubiect: Re: Poi ma bag si eu..dar uite un loc bunicel :):D   Mier Iun 17, 2009 3:13 pm

soridan vezi k
cel mai vechi practicant din bucuresti si cel mai experimentat este Satan asa stiu yo Laughing
Sus In jos
ktal1n

Varsta : 27
Data de inscriere : 01/01/2010

MesajSubiect: salut !   Vin Ian 01, 2010 10:36 pm

as dori sa ma apuc si eu de Parkour .. dar as avea nevoie de putina indrumare .. la incalzire m`as pricepe, ca am facut ceva sport .. dar scheme nu prea cunosc .. cineva doritor sa ma ajute si pe mine ?:D
Sus In jos
PK.Girl

Numarul mesajelor : 3
Varsta : 22
Localizare : Cernik City (Bucuresti)
Data de inscriere : 15/04/2010

MesajSubiect: super tare acest sport   Vin Apr 16, 2010 12:09 am

[b][i] buna..... imi place mult arta PARKOUR de aceea help me pt k vreau sa stiu cat mai multe despre acest sport....si vreau sa il practic Wink datimi add sw33t_girl_crissa bounce Exclamation Like a Star @ heaven sunt interesata si cred k este cel mai mf sport I love you va rog sa ma ajutati ca sa pot face si diferite miscari Like a Star @ heaven Exclamation dak sunteti disponibil si va oferiti eu sunt dispusa sa invat acele miscari........datimi add si mai vb Exclamation Wink thks :*
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Poi ma bag si eu..dar uite un loc bunicel :):D   

Sus In jos

Poi ma bag si eu..dar uite un loc bunicel :):D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prin păduri și munți, inimi înlănțuite . V lesah na gorah (Rusia 2010)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Parkour Bucuresti :: Antrenament :: Locurile de practica :: Locuri de practica ; )-
Mergi direct la: